ISO13485

ISO 13485

Zobacz więcej

Zobacz certyfikaty

PRF – MEDYCYNA ESTETYCZNA

TERAPIE SYNERGICZNE INNMEDIS SYSTEM TM Z WYKORZYSTANIEM PRP LCC ORAZ FIBRYN BOGATOPŁYTKOWYCH

INNMEDIS SYSTEM TM BASIC SYNERGY

 

Jest to synergia działania frakcji autologicznej PRPLCC  INNMEDIS SYSTEM TM oraz I-PRF INNMEDIS SYSTEM TM

Zabieg dedykowany jest pacjentkom w wieku 35-45 lat, które potrzebują silniejszej terapii niż samo PRP. Osocze podajemy w formie rewitalizacji tkanki – obszarowo. Zawarte w PRP czynniki wzrostu, dokonują pobudzenia tkanki i regeneracji. Natomiast poprzez wzmożoną angiogenezę, poprawiamy ukrwienie i dostarczanie  do skóry składników odżywczych. 

Całość procedury odbywa się podczas 1x pobrania krwi.

I-PRF jest intensywnym stymulatorem tkankowym, podawanym punktowo w najbardziej wymagające miejsca. Dzięki leukocytom oraz komórkom macierzystym CD 34+, dokonujemy intensywnej odbudowy uszkodzonych miejsc.

Zabieg INNMEDIS SYSTEMTM BASIC pozwala na rewitalizację skóry oraz odbudowę i stymulację miejsc, które najbardziej podlegają procesowi starzenia.

Procedura zakłada serię trzech zbiegów, każdy w odstępie 1 miesiąca. Seria powinna być powtarzana od 6-12 miesięcy w zależności od kondycji skóry.


INNMEDIS SYSTEM TM ADVANCED SYNEGRY

 

Jest to synergia działania frakcji autologicznej F-PRF INNMEDIS SYSTEM TM oraz I-PRF INNMEDIS SYSTEM TM

Zabieg dedykowany jest pacjentkom w wieku 45+, u których pojawiają się ubytki tkankowe. F-PRF podajemy w formie obszarowej, jako rewitalizacja i odbudowa tkankowa konturów twarzy. Natomiast I-PRF jest intensywnym stymulatorem tkankowym, podawanym punktowo w najbardziej wymagające miejsca. 

Całość procedury odbywa się podczas 1x pobrania krwi.

Duża ilość włóknika zawarta w F-PRF pozwala na obszarowy zabieg, który nie tylko rewitalizuje tkankę, ale odbuduje jej strukturę. Dzięki F-PRF INNMEDIS SYSTEM TM, produkt jest iniekcyjny przez 15-25 minut co pozwala na komfortowe przeprowadzenie zabiegu obszarowego. W powstałej strukturze przestrzennej, zagnieżdżają się cytokiny, komórki macierzyste, czynniki wzrostu oraz leukocyty indukujące proces regeneracji. Wypełnienie tkankowe utrzymuje się 7-10 dni, w tym czasie następuję odbudowa tkanki, co następnie prowadzi do dalszej przebudowy i poprawy gęstości skóry.

Natomiast I-PRF jest intensywnym stymulatorem tkankowym, podawanym punktowo w najbardziej wymagające miejsca. Dzięki leukocytom oraz komórkom macierzystym CD 34+, dokonujemy intensywnej odbudowy uszkodzonych miejsc.

Zabieg INNMEDIS SYSTEM TM ADVANCED pozwala na odbudowę tkankową dużego obszaru i stymulację miejsc, które najbardziej podlegają procesowi starzenia. 

Procedura zakłada serię trzech zbiegów, każdy w odstępie 1 miesiąca. Seria powinna być powtarzana od 6-12 miesięcy w zależności od kondycji skóry.

Produkt w zastosowaniu

Chcesz dowiedzieć się więcej?