INNOWACJE W MEDYCYNIE REGENERACYJNEJ

INNMEDIS

Jesteśmy w 100% polską firmą, specjalizującą się w nowoczesnych rozwiązaniach dla medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Nasze wyroby medyczne są bezpieczne, certyfikowane i spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne, zapewniając satysfakcjonujące efekty Pacjentom, którzy cenią sobie naturalne piękno. Tworząc nowe produkty, prowadząc rozbudowane badania i współpracując z największymi autorytetami nie tylko nadążamy za obowiązującymi trendami, ale też sami je wyznaczamy,

poznaj nas

Zespół naszych specjalistów

dr n. med. Lidia Majewska

dr n. med. Lidia Majewska

lekarz medycyny estetycznej
dr Tomasz Mazur

dr Tomasz Mazur

lekarz ortopeda
lek. wet. Damian Kotela

lek. wet. Damian Kotela

lekarz weterynarii

INNOWACJE W MEDYCYNIE REGENERACYJNEJ

Nasza firma powstała na bazie 15-letniego doświadczenia w branży medycznej. Dzięki temu wszystkie produkty Innmedis odpowiadają na potrzeby dynamicznie rozwijających się specjalizacji takich jak: medycyna estetyczna, ortopedia, chirurgia, ginekologia, a nawet weterynaria. 

Zajmujemy się sprzedażą zestawów do pozyskiwania autologicznych biostymulatorów oraz akcesoriów zabiegowych, organizujemy szkolenia z najnowszych systemów autologicznych, prowadzimy rozbudowaną działalność naukowo-badawczą, a ponadto dystrybuujemy zaawansowane sterylizatory powietrza.  Innowacje to my! 

ROZWÓJ BADAŃ

Badania naukowe to jeden z głównych filarów naszej działalności. Dlatego współpracujemy z najlepszymi rodzimymi specjalistami i jednostkami naukowymi, tworząc nowe rozwiązania oraz innowacyjne terapie. Obecnie wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim pracujemy nad parametryzacją i udoskonaleniem protokołów PRP LCC Innmedis System™ (zestawu do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego), PRF Synergy Innmedis System™ (zestaw do pozyskiwania fibryn bogatopłytkowych) oraz ATR Innmedis System™ (zestaw do przeprowadzania zabiegu z wykorzystaniem autologicznego wypełniacza tkankowego).

SZKOLENIA Z TERAPII AUTOLOGICZNYCH

Zdobytą wiedzę i doświadczenie z dumą przekazujemy dalej. W ramach cyklu “Akademia Innmedis”, we współpracy z cenionymi ośrodkami, prowadzimy szkolenia dla lekarzy oraz studentów kierunków lekarskich. Organizowane przez nas zajęcia mają charakter teoretyczno-praktyczny, odbywają się w niewielkich grupach, z zachowaniem środków bezpieczeństwa i pod okiem doświadczonych specjalistów.

CERTYFIKOWANE WYROBY MEDYCZNE

Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas najważniejsze! Dlatego elementy zestawów Innmedis System™ są wyrobami medycznymi, spełniającymi wymogi najnowszej dyrektywy EU MDR i posiadającymi odpowiednie certyfikaty medyczne. Korzystając z zestawów Innmedis System™, dbasz o bezpieczeństwo swoich Pacjentów i masz 100% pewność, że wszystkie zabiegi są wykonywane zgodnie z obowiązującym prawem.

    Oświadczam że zapoznałem/am się z polityką prywatności dostępną tutaj.