Innmedis uczestnikiem i prelegentem XXII Kongresu Dermatologii Estetycznej

Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w XXII Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-aging organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Event odbędzie się w dniach 11-13 marca 2022 roku w  hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Podczas wydarzenia nie tylko znajdziesz nas na stoisku Innmedis, ale również wysłuchasz dwóch prelekcji naszych specjalistów. Poznaj szczegóły wydarzenia poniżej! 

Dlaczego warto uczestniczyć w Kongresie?

W wydarzeniu biorą udział wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny. Gwarantują wysoki poziom merytoryczny spotkania, dlatego Kongres to nie tylko bardzo ważne wydarzenie branżowe 2022 roku, ale również doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń z innymi lekarzami praktykami. Możesz być pewien, że podczas eventu najlepsi eksperci w prosty sposób przybliżą Ci najnowsze doniesienia naukowe dotyczące możliwości zastosowania innowacyjnych terapii i technik zabiegowych. 

Poznaj zespół Innmedis! 

Gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się w lewej części pasażu, naprzeciwko sceny konferencyjnej. Bardzo chętnie wymienimy się z Tobą doświadczeniami! Dodatkowo warto zaznaczyć, że do merytorycznej części Kongresu zostali zaproszeni nasi wybitni eksperci dr n. med. Lidia Majewska oraz dr n. med. Jacek Kijowski.  

W piątek o godzinie 14:45 zapraszamy Was na prelekcję pt. BIOSTYMULACJA TKANKOWA w trudnych obszarach okolice oczu. Zabiegi autologiczne czy standaryzowane biostymulatory tkankowe? Podczas prezentacji poruszymy tematykę biostymulacji tkankowej w zabiegach estetycznych w trudnych obszarach: w okolicach oka oraz przybliżymy dostępne metody autologiczne takie jak PRP, PRF, ATR oraz omówimy ich skuteczność kliniczną w wybranych przykładach.

Natomiast w sobotę w godzinach 10:00 – 11:30 zachęcamy do udziału w warsztacie BIOSTYMULACJA TKANKOWA w trudnych obszarach okolica oczu. Zabiegi autologiczne czy standaryzowane biostymulatory tkankowe? Porównanie i dyskusja na przypadkach klinicznych. 

Opowiemy o sposobach parametryzacji produktów autologicznych, ocenie ich skuteczności klinicznej w odniesieniu do projektu badawczego B+R, który był realizowany przez firmę INNMEDIS wspólnie z UJ wynikiem którego, powstała pierwsza klinicznie opracowana terapia łączona PRP+PRF – PLASMOO.

Dodatkowo podczas Kongresu ocenimy skuteczność gotowych stymulatorów tkankowych na przykładzie certyfikowanej serii PLURYAL – wysoko standaryzowanych wyrobów medycznych do różnych obszarów terapeutycznych. Pokażemy badania ex vivo in vivo, wyniki terapeutyczne na podstawie zdjęć, badań oraz urządzenia VISIA. Podsumujemy wnioski i zakresy stosowania wybranych terapii i profil docelowego pacjenta dla produktów autologicznych oraz gotowych wyrobów medycznych.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do udziału Kongresie! Więcej szczegółów znajdziesz na naszych mediach społecznościowych.