OFERTA

PLASMOO™

Poznaj PLASMOO™, nowy produkt autologicznych dla medycyny estetycznej! To pierwsza w Polsce terapia autologiczna potwierdzona badaniami, która wykorzystuje 4 frakcja osocza o różnych strukturach, gęstościach i właściwościach. Dzięki temu można poprawić jakość, jędrność i koloryt skóry w kilku obszarach zabiegowych w czasie krótkiej sesji.

OFERTA

PLASMOO™

PLASMOO™ to pierwsza w Polsce w pełni przebadana terapia autologiczna, która wykorzystuje aż 4 pozyskane frakcje osocza. Z krwi Pacjenta uzyskuje się:  ELIXIR (|-PRF/ i C-PRP), VITAL (PRP LCC) oraz STRUCTURE (F-PRF).

Efektem zabiegu z wykorzystaniem PLASMOO™ jest poprawiona jędrność, jakość i koloryt skóry, uzyskiwane w ramach terapii składającej się od 2 do 4 zabiegów. Liczba spotkań jest uzależniona od wieku i potrzeb Pacjentów. 

Jedno opakowanie PLASMOO™ to pełna 2-zabiegowa terapia, która pozwala na osiągnięcie efektów znacznie szybciej, przy mniejszej ilości zabiegów.

Objętość

Zabieg pozwala na uzyskanie PLASMOO™:

  • ELIXIR ok. 3 ml
  • VITAL ok. 2,5 ml
  • STRUCTURE 2,5 ml

Wyślij zapytanie

PLASMOO™ ELIXIR | I-PRF | C-PRP 

Fibryna I-PRF oraz skoncentrowane C-PRP to unikalne połączenie dwóch związków, które tworzą częściowo strukturalny koncentrat o największym zagęszczeniu komórkowym z frakcji przebadanych na rynku. Czynniki wzrostu tworzą delikatną sieć, dzięki czemu ich uwalnianie trwa wolniej.

 

PLASMOO™ VITAL | PRP LCC

Frakcja zagęszczonego osocza, która rewitalizuje kankę dzięki szybkiemu wyrzutowi czynników wzrostu. Gwarantuje efekt odżywionej i nawilżonej skóry, które są widoczne natychmiast po aplikacji.

 

PLASMOO™ STRUCTURE | F-PRF

Fibryna typowo strukturalna, która tworzy wytrzymały stelaż, w którym zagnieżdżają się cytokiny, komórki macierzyste, czynniki wzrostu i leukocyty indukujące proces regeneracji, odbudowy tkanki oraz poprawy gęstości

Zastosowanie

 

Bezpieczeństwo i biokompatybilność

Łatwa dostępność

Bezpieczeństwo pacjentów jest dla nas najważniejsze! Dlatego elementy zestawu PLASMOO™ są wyrobami medycznymi, spełniają wymogi nowej dyrektywy EU MDR (Medical Device Regulation) oraz posiadają odpowiednie certyfikaty medyczne. 

Zawartość zestawu

Probówka do próżniowego pobierania krwi z cytrynianem sodu

Wyrób medyczny klasy II b, CE 2195

Probówka do próżniowego pobierania krwi

Wyrób medyczny klasy II a, CE 2195

Jednorazowy uchwyt BD Vacutainer®

Wyrób medyczny klasy I

Zestaw do pobierania krwi BD Vacutainer® Safety-Lok™

Wyrób medyczny klasy II a, CE 0050

Strzykawka 3 ml SOL-M™ Luer-Lock bez igły

Wyrób medyczny klasy II a, CE 0086

Igła SOL-M™ Hypodermic Needle, 21 G x 50 mm

Wyrób medyczny klasy II a, CE 0086

    Oświadczam że zapoznałem/am się z polityką prywatności dostępną tutaj.