NASI SPECJALIŚCI

dr. n. med. Lidia Majewska

lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Wykładowca w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy. Tłumaczka anglojęzycznej literatury fachowej z zakresu medycyny estetycznej.

Wykształcenie i doświadczenie

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Wykładowca w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy. Tłumaczka anglojęzycznej literatury fachowej z zakresu medycyny estetycznej. Jest szkoleniowcem firmy Teoxane z zakresu technik stosowania preparatów kwasu hialuronowego oraz firmy Innmedis z zakresu stosowania osocza i fibryny bogatopłytkowej w medycynie estetycznej. Jest redaktorem naukowym wydawnictwa Kwintesencja w zakresie publikacji dotyczących medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w tworzeniu skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry twarzy oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. Jej ideą jest świadomy antiaging, w którym małoinwazyjne zabiegi, oparte na metodach biologicznych, pozwalają na holistyczną poprawę kondycji skóry i delikatną zmianę wyglądu. Wierzy, że estetyka przejawia się w harmonii i subtelności rezultatów.

Przypadki kliniczne

Korekcja doliny łez

Kobieta Kobieta
Wiek 50
Wiek I-PRF

Korekcja doliny łez
Ilość zabiegów: 3x, każdy zabieg wykonany w odstępie jednego miesiąca

Wynik końcowy

Uzyskano poprawę kolorytu, napięcia skóry oraz wygładzenia drobnych zmarszczek.

Rewitalizacja Ust

Kobieta Kobieta
Wiek 46
Wiek I-PRF

potrzeba rewitalizacji ust bez efektu wolumetrycznego
Ilość zabiegów: 1x

Wynik końcowy

Uzyskano poprawę kolorytu, jędrności bez efektu wolumetrycznego, który w tym przypadku nie był pożądany. Efekty utrzymują się 3-6 miesięcy po zabiegu.

Łysienie androgenowe

Mężczyzna Mężczyzna
Wiek 46
Wiek I-PRF

Łysienie androgenowe
Ilość zabiegów: 6x, każdy zabieg w odstępie 2 tygodni.

    Oświadczam że zapoznałem/am się z polityką prywatności dostępną tutaj.