Innmedis Sponsorem Partnerskim Gali 10-lecia Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging

W sobotę, 11 września, odbyła się uroczysta gala 10-lecia Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging połączona z rozdaniem Pereł Dermatologii Estetycznej 2020. Jako Sponsor Partnerski wydarzenia, znaleźliśmy się w gronie polskich i międzynarodowych firm, które wspierają rozwój nauki, badań i produktów na rynku medycyny estetycznej. To dla nas ogromny zaszczyt! 

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych za zaproszenie. Wielkie podziękowania za docenienie naszego wkładu kierujemy również w stronę dr n. med. Ewy Kaniowskiej, dr Kingi Nicer, dr Krystyny Pawełczyk-Pali oraz dr n. med. Elżbiety Podgórskiej. 

Z okazji urodzin Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging, całemu zespołowi serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z wydarzenia, a wszystkich lekarzy, chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej oraz wprowadzić do swojej oferty innowacyjne zabiegi autologiczne i biostymulatory, serdecznie zapraszamy do współpracy.