INNMEDIS na XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie

Już 8 marca odbędzie się XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie, na którym nie zabraknie INNMEDIS!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszych wykładach oraz warsztatach, które będą prowadzone przez wybitnych specjalistów: prof.  Jana Lötvalla, dr n. med. Lidia Majewska, dr Michał Kaniowski oraz Piotr Jastrzębski. To doskonała okazja, aby zgłębić tajniki najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu jest wystąpienie gościa specjalnego – prof. Jana Lötvalla ze Szwecji, znanego na całym świecie odkrywcy egzosomów. Profesor Lötvall został uhonorowany prestiżową nagrodą Lipid Science Prize za swoje przełomowe odkrycia, które otwierają nowe perspektywy w leczeniu raka, chorób zapalnych oraz infekcji bakteryjnych za pomocą egzosomów. Jego wykład „EXOSOMES IMCAS2024: 'cell to cell discovery’ that changes the face of medicine” zaplanowany na 9 marca 2024 roku.

Dodatkowo, w ramach naszego programu warsztatowego, zapraszamy na worshop na temat „Okolica oczu a uwarunkowania anatomiczne. Zabiegi dozwolone w świetle regulacji MDR”, który poprowadzi dr n. med. Lidia Majewska. To niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznych i zgodnych z najnowszymi regulacjami zabiegach w delikatnej okolicy oczu.

Nie zabraknie również warsztatu poświęconego egzosomom, podczas którego prof. Jan Lötvall wraz z dr n. med. Lidią Majewską, dr Michałem Kaniowskim i Piotrem Jastrzębskim przedstawią najnowsze badania, efekty kliniczne oraz protokoły związane z tą innowacyjną metodą leczenia.

Przez cały czas trwania kongresu, nasi przedstawiciele będą czekali na Państwa na naszym stoisku, gdzie będzie można nie tylko porozmawiać z naszymi ekspertami, ale również skorzystać ze specjalnej oferty kongresowej. To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć, jakie nowości przygotowaliśmy dla Państwa w tym roku.

Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Państwem na XXIV Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Do zobaczenia!